icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Pro vaše zdraví

Jak úspěšně a rychle zhubnout?

Načtení tohoto textu trvá: 12 min.

K nechtěnému nárůstu hmotnosti dochází, když přiberete na váze, aniž byste zvýšili spotřebu jídla nebo tekutin, a aniž byste snížili svou aktivitu. K tomu dochází, když se nesnažíte přibrat na váze. Často je to kvůli zadržování tekutin, abnormálnímu růstu, zácpě nebo těhotenství.Neúmyslný nárůst hmotnosti může být periodický, nepřetržitý nebo rychlý.Pravidelné nechtěné přibírání na váze zahrnuje pravidelné kolísání hmotnosti. Jeden příklad neúmyslného přibírání na váze zažívá žena během menstruačního cyklu. Pravidelné, ale dlouhodobější nechtěné přibírání na váze je často důsledkem těhotenství, které trvá devět měsíců.

Jak co nejrychleji zhubnout?Pokud jste začali přijímat více kalorií než obvykle nebo omezovali cvičení, nepřekvapilo by vás, kdyby čísla na váhe stoupali. Ale co když děláte všechno stejně jako vždy a vaše váha stále stoupá? Je čas ponořit se trochu hlouběji do toho, co se ještě může dít.Pro nejúčinnější dlouhodobé řízení hmotnosti se doporučuje stálý úbytek hmotnosti o 1 až 2 libry za týden.To znamená, že mnoho stravovacích plánů navržených tak, aby vám pomohly zhubnout, ve vás zanechá pocit hladu nebo nespokojenosti nebo vyloučí hlavní skupiny potravin a nejsou udržitelné. To jsou hlavní důvody, proč může být pro vás těžké držet se zdravějšího stravovacího plánu.Mnoho lidí se ptá jak snadno a rychle zhubnout. Každý má jedinečné potřeby a různé stravovací styly a tipy na vás mohou fungovat lépe než na někoho jiného.Možná zjistíte, že jste schopni zhubnout dodržováním nízkosacharidové diety nebo diety, která se zaměřuje na plnohodnotné potraviny, ale existují některé obecné zásady, které platí, když se snažíte zhubnout.Zde je několik vědecky podložených tipů, které vám pomohou zhubnout, které zahrnují zdravé stravování, pečlivý výběr sacharidů a jejichž cílem je:


  • Snižte svou chuť k jídlu a hlad a zároveň si udržíte spokojenost
;
  • Zajistit konzistentní úbytek hmotnosti v průběhu času zároveň pomáhají zlepšit vaše metabolické zdraví.

Pokud chcete rychle zhubnout, některé z těchto tipů vám mohou pomoci, ale rychlé hubnutí je zřídka udržitelné. Zaměření se na dlouhodobé zdraví a návyky, kterých se můžete v průběhu času držet, pomůže zlepšit vaše zdraví a je pravděpodobnější, že povede k trvalému úbytku hmotnosti.Takže jak nejlépe zhubnout? 
Je více způsobů, jak zhubnout, ale ukážeme vám Vědecky podložené způsoby ale i tipy a triky na zhubnutí jinými způsoby.

Klíčové typy pro zhubnutí

.

1. Sledování vaší stravy a cvičení
.

Pokud chce někdo zhubnout, měl by si být vědom všeho, co každý den jí a pije. Nejúčinnějším způsobem, jak toho dosáhnout, je zaznamenat každou položku, kterou konzumují, buď do deníku, nebo do online sledování potravin.Výzkumníci v roce 2017 odhadli, že do konce roku bude staženo 3,7 miliardy zdravotních aplikací. Mezi nejoblíbenější z nich patřily aplikace pro dietu, fyzickou aktivitu a hubnutí. Není to bez důvodu, protože sledování fyzické aktivity a pokroku v hubnutí na cestách může být účinným způsobem řízení váhy.Jedna studie zjistila, že důsledné sledování fyzické aktivity pomáhá s hubnutím. Mezitím revizní studie zjistila pozitivní korelaci mezi ztrátou hmotnosti a frekvencí sledování příjmu potravy a cvičení.


2. Jíst všímavě
.

Všímavé jedení je praxe, kdy lidé věnují pozornost tomu, jak a kde jídlo jedí. Tato praxe může lidem umožnit vychutnat si jídlo, které jedí, a udržet si zdravou váhu.


Protože většina lidí vede rušný život, často mají tendenci rychle jíst za běhu, v autě, při práci u stolu a sledování televize. V důsledku toho si mnoho lidí sotva uvědomuje, jaké jídlo jedí.Techniky pro všímavé stravování zahrnují:  • Posezení k jídlu, nejlépe u stolu: Věnujte pozornost jídlu a vychutnejte si zážitek.

  • Vyvarujte se rušení při jídle: Nezapínejte televizi, notebook nebo telefon.

  • Pomalé jedení: Udělejte si čas na žvýkání a vychutnávání jídla. Tato technika pomáhá při hubnutí, protože dává mozku člověka dostatek času rozpoznat signály, že je sytý, což může pomoci předejít přejídání.

  • Uvážený výběr potravin: Vybírejte potraviny, které jsou plné výživných živin a které zasytí na hodiny, nikoli minuty.


3. Dobře se vyspat
.

Četné studie prokázaly, že méně než 5–6 hodin spánku za noc je spojeno se zvýšeným výskytem obezity. Je za tím několik důvodů.Výzkum naznačuje, že nedostatečný nebo nekvalitní spánek zpomaluje proces, při kterém tělo přeměňuje kalorie na energii, zvaný metabolismus. Když je metabolismus méně účinný, tělo může ukládat nevyužitou energii jako tuk. Kromě toho může špatný spánek zvýšit produkci inzulinu a kortizolu, které také podněcují ukládání tuku.To, jak dlouho někdo spí, také ovlivňuje regulaci hormonů leptinu a ghrelinu kontrolujících chuť k jídlu. Leptin vysílá signály plnosti do mozku.


4. Stres


Když jsou požadavky života příliš intenzivní, naše těla přejdou do režimu přežití. Vylučuje se kortizol, „stresový hormon“, který způsobuje zvýšení chuti k jídlu. A samozřejmě můžeme sáhnout po vysoce kalorických pohodlných potravinách i v době stresu. Tato kombinace je perfektní živnou půdou pro přibírání na váze.Pokud přiberete...


Zjistěte, zda je přírůstek hmotnosti způsoben snížením metabolismu – buď ze zdravotního stavu nebo z léků. A pokud ano, udělejte si čas a zapojte se do aktivit, které zvyšují metabolismus. Hýbejte se!Pokud přiberete...


Pamatujte, že pokud je přírůstek hmotnosti pouze ze zadržování vody, není to trvalá váha nebo tuk. Jakmile skončíte s užíváním léku nebo je váš stav pod kontrolou, otoky způsobené zadržováním tekutin se mohou zmírnit. Mezitím se držte diety s nízkým obsahem sodíku.Pokud přiberete...


Nesrovnávejte se s ostatními lidmi, kteří užívají stejnou drogu. Ne všichni lidé mají stejné vedlejší účinky na stejný lék. I když droga způsobila, že někdo jiný zhubnul, pro vás to nemusí platit.

Jak rychle zhubnout bez diety

?

Léky na hubnutí schválené pro dlouhodobé užívání (více než 12 týdnů) způsobují významný úbytek hmotnosti. Kombinace léků na hubnutí a změn životního stylu vede k většímu úbytku hmotnosti než samotné změny životního stylu.V průběhu roku to může znamenat úbytek hmotnosti o 3 % až 7 % celkové tělesné hmotnosti nad to, čeho bylo dosaženo pouze změnou životního stylu. To se může zdát jako skromná částka. Ale trvalý úbytek hmotnosti o 5 % až 10 % může mít důležité zdravotní přínosy, jako je snížení krevního tlaku, hladiny cukru v krvi a hladiny triglyceridů.Existuje velké množství léků na hubnutí, které vám mohou pomoci, ale určitě je konzultujte se svým lékařem. Neužívejte žádné prášky, aniž by o tom věděl a užívejte jen správné množství. Každý potřebuje jiný lék v závislosti na jeho zdraví, hmotnosti a zdravotních záznamech.Léky na hubnutí si zakoupíte v naší online lékárně na webu: Lida Daidaihua 
a Adipex.

Adipex

Phentermín se používá s lékařem schváleným cvičením, změnou chování a dietním programem se sníženým obsahem kalorií, který vám pomůže zhubnout. Používají ho někteří lidé s nadváhou, jako jsou ti, kteří jsou obézní nebo mají zdravotní problémy související s hmotností. Ztráta hmotnosti a její udržení může snížit mnohá zdravotní rizika spojená s obezitou, včetně srdečních onemocnění, cukrovky, vysokého krevního tlaku a kratšího života. Není známo, jak tento lék pomáhá lidem zhubnout. Může působit snížením chuti k jídlu, zvýšením množství energie používané vaším tělem nebo ovlivněním určitých částí mozku.

Lida Daidaihua

Čínská medicína Lida je uznávána jako nejúčinnější z mnoha prostředků na hubnutí. Podle výsledků hlasování na různých fórech označila většina žen kapsle Lida Daidaihua za nejlepší prostředek na hubnutí.

Zdroje:

https://www.benu.cz/jak-rychle-a-efektivne-zhubnout

https://www.zeny.cz/jak-zhubnout-za-mesic

https://www.sos-lekarna.sk/hubnuti-a-dieta/5/

https://www.denik.cz/zdravi/tablety-na-hubnuti-ty-bezpecne-jsou-k-nicemu.html

Věděli jste, že...

Když zhubnete, budete energičtější a zlepší se vám paměť a zrak.

Přidejte svůj názor k tomuto článku

Hodnocení:

Recent_comments_to_article

Nejnovější články

Léčivé přípravky na ED

2022-11-14

Generické vs. originální léky

Generické vs. originální léky-ALT_SMALL_IMG

Když je objeven nový lék, společnost, která jej objevila, požádala o povolení, aby zabránila jiným společnostem vyrábět a prodávat lék. Tato průchodnost může trvat až 20 let a během tohoto období bude společnost vyrábět a prodávat lék pod značkou, aby získala zpět své investice a dosáhla zisku. Časem se toto jméno stalo synonymem pro drogu. Ale po vypršení patentu mohou podobný lék vyrábět i další společnosti. Je to to, co dalo vzniknout značkovým a generickým názvům v drogách.

Autor článku: Jakub Vojta

Přečtěte si více

Pro vaše zdraví

2022-10-19

Antibiotika a alkohol

Antibiotika a alkohol-ALT_SMALL_IMG

“Antibiotika a alkohol se nesmí míchat dohromady.” Toto jsme vždy slýchali – od doktorů, maminek, babiček nebo partnerek. Stále však panuje kolem antibiotik spoustu otazníků. Lidé se domnívají, že pokud při pobírání antibiotik budou konzumovat alkohol, způsobí si vedlejší účinky. Nebo že negativně ovlivní funkci antibiotik. Pro většinu antibiotik však toto neplatí. Zároveň to, prosím, ale neberte jako výzvu k bujarému popíjení alkoholu při nemoci či medikaci antibiotiky. Popíjení alkoholu při nemoci může komplikovat uzdravení.

Autor článku: Jakub Vojta

Přečtěte si více

Zdraví muže

2022-09-27

Vypadávání vlasů u mužů - Jak zabránit?

Jak zabránit vypadávání vlasů u mužů?-ALT_SMALL_IMG

U lidí je stereotyp, že alopecie u mužů je známkou moudrosti. Z lékařského hlediska je výskyt plešatých míst na hlavě příznakem onemocnění nebo nedostatku vitamínů. Navíc dnes lékaři často diagnostikují plešatost u mladých kluků ve věku 20 let, i když nikdo z jejich rodiny touto nemocí netrpěl. Bez ohledu na věk tato nemoc snižuje kvalitu života a způsobuje pochybnosti o sobě samém a mnoho pacientů přítomnost onemocnění nepozná. V našem článku se ujistěte, že vypadávání vlasů u mužů je pouze signál a musíte změnit svůj životní styl nebo začít s léčbou nemoci.

Autor článku: Jakub Vojta

Přečtěte si více

Léčivé přípravky na ED

2022-09-08

Ženská Viagra - Lovegra: Co potřebujete vědět

Ženská Viagra - Lovegra: Co potřebujete vědět-ALT_SMALL_IMG

Viagra (aktivní složka Sildenafil) je schválena FDA k léčbě erektilní dysfunkce (ED) a byla používána mimo označení k léčbě sexuální touhy a problémů se vzrušením u žen. Ale i když léčí některé problémy s fyzickým vzrušením, nezvyšuje sexuální touhu.

Autor článku: Jakub Vojta

Přečtěte si více

Pro vaše zdraví

2022-08-04

Jak úspěšně a rychle zhubnout?

Jak úspěšně a rychle zhubnout-ALT_SMALL_IMG

K nechtěnému nárůstu hmotnosti dochází, když přiberete na váze, aniž byste zvýšili spotřebu jídla nebo tekutin, a aniž byste snížili svou aktivitu. K tomu dochází, když se nesnažíte přibrat na váze. Často je to kvůli zadržování tekutin, abnormálnímu růstu, zácpě nebo těhotenství.

Autor článku: Jakub Vojta

Přečtěte si více
Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů