icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Klonopin Generický

product
product

Název produktu Klonopin Generický

Dostupnost Není Dostupný

Stručná informace

Název: Klonopin (Klonazepam)
Terapeutická indikace: epilepsie
Účinná látka: Klonazepam
Síla: 2mg
Léková forma: potahovaná tableta

Koupit Clonazepam bez předpisu

Brzy dostupný

Chcete, abychom vás upozornili, až bude zboží k dispozici? Zadejte svou e-mailovou adresu a my upozorníme vás, až dorazí.
Alternativní Produkty

Klonopin Generický

Dosage: 2

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Klonopin Generický 2 30 Kč 106.67 Kč 3199.98
Klonopin Generický 2 60 Kč 98.65 Kč 5918.76
Klonopin Generický 2 90 Kč 92.50 Kč 8324.76
Klonopin Generický 2 120 Kč 83.81 Kč 10057.08
Klonopin Generický 2 180 Kč 71.91 Kč 12944.28
Klonopin Generický 2 270 Kč 60.86 Kč 16432.98
Klonopin Generický 2 360 Kč 56.54 Kč 20354.76
product

Generikum Klonopinu (Clonazepam)

Klonopin je lék používaný k léčbě různých psychických onemocnění, jako je úzkost, panická porucha a deprese. Lék má také antikonvulzivní vlastnosti, proto se předepisuje k prevenci záchvatů spojených s epilepsií a také k potlačení příznaků syndromu neklidných nohou.

Klonopin je z benzodiazepinové skupiny psychotropních léků. Mění náladu a ovlivňuje centrální nervový systém. Biochemické účinky na mozek dávají léku schopnost ovlivňovat vnímání a chování. Bohužel tato vlastnost vede k záměrnému zneužívání této látky.

Klonopin si můžete koupit na našem webu bez lékařského předpisu. Prodává se pod obchodními značkami v České republice je registrován přípravek Rivotril.

Co je Klonopin?

Hlavní účinnou látkou léku je klonozepam.

Pomocné látky jsou bramborový škrob - 30 mg, mannitol - 50 mg, monohydrát laktózy - 50 mg, krospovidon - 9 mg, povidon K-25 - 4,5 mg, koloidní křemík oxid (aerosil) - 3 mg, stearát hořečnatý - 1,5 mg.

Clonazepam je účinný v případech:

  • epilepsie
  • úzkostná porucha
  • panická porucha
  • počáteční léčba mánie nebo akutní psychózy (ale společně s léky první volby)
  • hyperekplexie
  • akutní a chronické akatizie
  • parasomnie
  • syndrom neklidných nohou

Jaké jsou výhody léku?

Je antiepileptikum ze skupiny benzodiazepinových léků. Má výrazný antikonvulzivní, stejně jako centrální myorelaxant, anxiolytický, sedativní a hypnotický účinek.

Posiluje inhibiční účinek GABA na přenos nervových vzruchů. Stimuluje benzodiazepinové receptory umístěné v alosterickém centru postsynaptických GABA receptorů ascendentní aktivační retikulární formace mozkového kmene a interneuronů laterálních rohů míšních. Snižuje dráždivost subkortikálních struktur mozku (např. limbický systém, thalamus, hypotalamus), inhibuje postsynaptické míšní reflexy.

Anxiolytický účinek je způsoben vlivem na amygdalu limbického systému a projevuje se snížením emočního stresu, uvolněním úzkosti, strachu.

Sedace je způsobena vlivem na retikulární formace mozkového kmene a nespecifických jader thalamu a projevuje se snížením neurotických symptomů, jako jsou úzkost a strach.

Antikonvulzivní účinek je realizován zesílením presynaptické inhibice. V tomto případě je potlačeno šíření epileptogenní aktivity, ke kterému dochází v epileptogenních ložiskách v kortexu, thalamu a limbických strukturách, ale není odstraněn excitovaný stav ložiska.

Bylo prokázáno, že clonazepam u lidí rychle tlumí záchvaty různých typů, včetně petit mal.

Centrální myorelaxační účinek je způsoben inhibicí polysynaptických spinálních aferentních inhibičních drah (v menší míře i monosynaptických). Je také možná přímá inhibice motorických nervů a svalové funkce.

Léková forma: Clonazepam se vyrábí ve formě tablet.

Aktivní složka, která je obsažena v 1 tabletě: Clonazepam - 2 mg.

Kontraindikace Klonopinu 

Dechová nedostatečnost, těžká CHOPN (сhronická obstrukční plicní nemoc), akutní respirační selhání, myasthenia gravis, kóma, šok, glaukom s uzavřeným úhlem, akutní intoxikace alkoholem s oslabením životních funkcí, akutní otravy narkotickými analgetiky a hypnotiky, těžké deprese, těhotenství, kojení, přecitlivělost na clonazepam.

Vedlejší účinky Clonazepamu

Každý lék má nežádoucí účinky, avšak nemusí se vyskytnout u každého.

Na centrální nervový systém má Klonopin následující účinky: únava, ospalost, letargie, závratě, necitlivost, bolesti hlavy; někdy zmatenost a ataxie. Při použití ve vysokých dávkách, zejména při dlouhodobé léčbě se mohou projevit poruchy artikulace, diplopie, nystagmus. Vzácně se můžou vyskytnout hyperergické reakce a svalová ochablost. Dlouhodobá léčba některých typů epilepsie může zvýšit frekvenci záchvatů.

Na trávicí systém má Klonopin zřídka účinek pocitu sucha v ústech, nevolnost, průjem, pálení žáhy, zvracení, ztráta chuti k jídlu, zácpa nebo průjem, porucha funkce jater, zvýšená aktivita jaterních transamináz a alkalické fosfatázy, žloutenka. U kojenců a malých dětí je možné zvýšené slinění.

Mezi nežádoucími účinky na kardiovaskulární systém jsou snížení krevního tlaku a tachykardie.

Na endokrinní systém může mít účinky jako jsou změna libida, dysmenorea a předčasný sexuální vývoj u dětí (neúplná předčasná puberta).

Při nitrožilním podání je možná respirační deprese, zejména s kombinací léčby jinými léky, které způsobují respirační depresi. U kojenců a malých dětí je možná bronchiální hypersekrece.

Z hematopoetického systému: leukopenie, neutropenie, agranulocytóza, anémie, trombocytopenie.

Klonopin může mít vliv na močový systém, jako třeba inkontinence moči, retence moči, zhoršená funkce ledvin.

Alergická reakce se může objevit ve formě kopřivky, kožní vyrážky, svědění, vzácně může být anafylaktický šok.

Dermatologická reakce na používání clonazepamu je pigmentace pokožky.

Může se objevit závislost na clonazepamu. Při snížení dávky Klonopinu nebo ukončení léčby Klonopinem se mohou vyskytnout abstinenční příznaky.

Další upozornění

Opatrně se používá u pacientů s ataxií, těžkými onemocněními jater a se závažným chronickým respiračním selháním, zejména ve stavu zhoršení.

Používejte opatrně u starších pacientů, protože mohou mít pomalejší eliminaci clonazepamu a mít sníženou toleranci, zvláště v přítomnosti kardiopulmonální insuficience.

Během léčby se vyhněte pití alkoholu.

Klonopin má vliv na schopnost řídit vozidla.

Během období léčby je pozorováno zpomalení rychlosti psychomotorických reakcí. To musí vzít v úvahu osoby zabývající se potenciálně nebezpečnými činnostmi, které vyžadují zvýšenou pozornost a rychlost psychomotorických reakcí.

Ohlasy našich zákazníků

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů