icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Voltaren Tablety

product
product

Název produktu Voltaren

Dostupnost Není Dostupný

Stručná informace

Terapeutická indikace: bolest a zánět
Účinná látka: Diclofenac
Název: Voltaren
Síla: 50mg
Léková forma: potahovaná tableta

Velmi atraktivní Voltaren (Diclofenac) cena v Ceskarne

Brzy dostupný

Chcete, abychom vás upozornili, až bude zboží k dispozici? Zadejte svou e-mailovou adresu a my upozorníme vás, až dorazí.
Alternativní Produkty

Voltaren

Dosage: 50

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Voltaren 50 30 Kč 71.38 Kč 2141.34
Voltaren 50 60 Kč 46.12 Kč 2766.90
Voltaren 50 90 Kč 33.42 Kč 3007.50
Voltaren 50 120 Kč 27.47 Kč 3296.22
Voltaren 50 180 Kč 19.65 Kč 3536.82
product

Odedávna je známo spojení mezi bolestí a zánětem. V současné době k nejčastěji používaným lékům proti bolesti patří přípravky, které mají současně protizánětlivý a analgetický účinek – nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). I přes široký výběr NSAID a tvorbě nové třídy symptomatických protizánětlivých léků (selektivní inhibitory COX-2), nejpopulárnější přípravek mezi nesteroidními protizánětlivými léky je stále diclofenac (Voltaren).

Nabízíme ke koupi Voltaren generický za příznivé ceny. Tablety Voltaren jsou indikovány při bolestech spojených s zánětlivými a metabolickými procesy v kloubech a páteře, po operacích a úrazech, při bolesti zubů, bolesti v uších a ve mnoha jiných případech

Co je Voltaren

Voltaren je obchodní název známého nesteroidního protizánětlivého léku (NSAID) diclofenac. Jedná se o analgetikum, lék proti bolesti, který má analgetický, protizánětlivý a (do určité míry) antipyretický účinek. Je k dispozici v různých lékových formách, aby bylo možné snížit zánět a bolest různé intenzity (mírná až střední). U nás si můžete koupit Voltaren tablety, které se používají v případě, když bolest není příliš intenzivní. Tablety Voltaren jsou indikovány při bolestech spojených s zánětlivými a metabolickými procesy v kloubech a páteře, po operacích a úrazech, při bolesti zubů, bolesti v uších a ve mnoha jiných případech, viz Voltaren příbalová informace.

Mechanismus působení

Na této stránce internetové lékárny můžete koupit Voltaren generický v tabletách, který se neliší od originálu v biologické dostupnosti a má stejné terapeutické účinky. Aktivní substance tablet Voltaren generický je diclofenac / diklofenak, nejznámější nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID). Nástup terapeutického účinku tohoto léku se objevuje během 2 hod. po podání (může být zpožděn při jídle), celková doba účinku je 24 hodiny.

Koupit Voltaren v ČR

Tablety Voltaren (diclofenac) působí stejným způsobem jako jiné NSAID potlačuje funkce cyklooxygenázy (COX), enzymu, bez něhož se neprodukují prostaglandiny, látky, které se účastní zánětlivého procesu a způsobují bolest. Potlačení tvorby prostaglandinu snižuje zánět a bolest. Částečně lék má i antipyretické vlastnosti. Zde můžete objednat NSAID diclofenac v tabletách bez receptu.

Voltaren příbalový leták: indikace a kontraindikace

Nesteroidního protizánětlivý lék diclofenac se používá při:

 • zánětlivých a metabolických onemocněních kloubů a páteře, které jsou doprovázeny bolestí;
 • autoimunitních onemocněních kloubů a páteře: revmatismus, revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc; nekloubové revmatické poranění měkkých tkání;
 • onemocnění páteře, které jsou doprovázené bolestí;
 • záchvaty dny;
 • ledvinové a žlučové koliky;
 • bolesti po úrazech a operacích, zejména jsou-li doprovázeny zánětem;
 • bolestivá menstruace, bolesti způsobené zánětem ženských pohlavních orgánů;
 • bolest ucha, zánětu v krku a nosu doprovázený otokem a bolestí;
 • bolesti hlavy, včetně migrény.

Neužívejte tablety Voltaren při:

 • žaludečních a duodenálních vředech;
 • alergii (včetně bronchospasmu) na jakýkoliv NSAID, včetně kyseliny acetylsalicylové;
 • pokud jste přecitlivělí na složky tohoto léku, zvláště na diklofenak;
 • během kojení.

Vždy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat prášky proti bolesti, protizánětlivé léky. U nás můžete koupit účinný nesteroidní protizánětlivý lék Voltaren v tabletách bez receptu za rozumné ceny a také léky na potenci bez předpisu: Vardenafil 20mg (přípravky Levitra), sildenafil 50 a 100mg (Viagra, Kamagra 100), tadalafil 20mg (Cialis, Tadacip).

Podobné produkty

K dispozici je mnoho různých léků proti bolesti. Některé typy bolesti reagují na určité léky lépe než jiné. Proto se kromě přípravku Voltaren podívejte i na další léky

Ohlasy našich zákazníků

Tyhle věci fungují

Užíval jsem všechny druhy léků proti bolesti a dostával jsem injekce do páteře a kyčle, které mi pomohly zmírnit bolest způsobenou artritidou, ale nic nefungovalo tak dobře jako toto. Vím, že s tímto lékem jsou spojena rizika, ale pro úlevu, kterou jsem dostal, výhody převyšují riziko. Tyhle věci fungují.

Daniel Navrátil

09 01 2022

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů