icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Nizoral Tablety

9017
9017

Název produktu Nizoral

Dostupnost Není Dostupný

Stručná informace

Terapeutická indikace: infekce způsobené houbami
Účinná látka: Ketokonazol
Název: Nizoral
Síla: 200mg
Léková forma: potahovaná tableta

Koupit Nizoral (Ketokonazol) tablety online

Brzy dostupný

Chcete, abychom vás upozornili, až bude zboží k dispozici? Zadejte svou e-mailovou adresu a my upozorníme vás, až dorazí.
Alternativní Produkty

Nizoral

Dosage: 200

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Nizoral 200 30 Kč 79.40 Kč 2381.94
Nizoral 200 60 Kč 54.13 Kč 3248.10
Nizoral 200 90 Kč 41.44 Kč 3729.30
Nizoral 200 120 Kč 35.49 Kč 4258.62
Nizoral 200 180 Kč 27.67 Kč 4980.42
9017

Podávány orálně tablety Nizoral mají systémový antifungální účinek. Jedná se o efektivní antimykotikum širokého spektra účinku, pro léčbu onemocnění vyvolaných kožními plísněmi a kvasinkami. V naší online lékárně je k prodeji tablety Nizoral generikum, které jsou plnohodnotnou náhradou originálního antimykotika Nizoral.

Nizoral je široce používán k léčbě microsporum, trichophyton, Tinea (epydermophytia) cruris, pityriasis versicolor, plísňové folikulitidy, chronické slizniční kandidózy (včetně moučnivky v ústech a v oblasti pohlavních orgánů), kožní kandidózy. Tablety Nizoral se používají také k léčbě systémových mykotických infekcí.

Generický Nizoral koupit v ČR

Zde máte možnost tablety Nizoral koupit v generické verzi, který se neliší od originálu v biologické dostupnosti a má stejné terapeutické účinky. Aktivní substance generického přípravku Nizoral je ketokonazol, antimykotikum proti kvasinkovým mikroorganismům a plísním. Každá tableta Nizoralu obsahuje 200mg ketokonazolu. Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, monohydrát laktózy, povidon, mikrokrystalická celulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý a magnesium-stearát. Z trávicího ústrojí ketokonazol je rychle absorbován do krevního řečiště a distribuován v organismu. Ve velkých koncentracích se hromadí v kůži a nehtech.

K čemu se tablety Nizoral generikum používají?

Tablety Nizoral koupit (ketokonazol 200 mg) v ČR bez receptu, se používají k léčbě infekcí vlasů, kůže a sliznic způsobené kvasinkami a/nebo dermatofyty. Lék je účinný proti kvasinkám (např. rodu Candida), plísním, které způsobují kožní infekce a systémové plísňové infekce lidského těla:

 • dermatofytóza;
 • kožní kandidóza;
 • pityriasis versicolor;
 • orofaryngeální a ezofageální kandidóza;
 • chronická mukokutánní kandidóza;
 • chronická rekurentní vaginální kandidóza.
 • pityrosporová folikulitida;
 • systémové mykózy
 • mykotická meningitida
 • ­parakokcidioidomykóza;
 • ­histoplazmóza;
 • ­kokcidioidomykóza;
 • ­blastomykóza.

Kontraindikace a kdo neměl by Nizoral koupit bez receptu

Vždy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat originální nebo generický Nizoral tablety 200 mg ketokonazol. Léčba antimykotikem Nizoral cena je kontraindikována u pacientů s přecitlivělostí na ketokonazol nebo kteroukoliv jinou složku tohoto přípravku; u pacientů s jaterními poruchami, Addisonovou chorobou.

Neužívejte tablety Nizoral, pokud užíváte léky: astemizol, bepridil, cisaprid, chinidin, disopyramid, dofetilid, domperidon, eplerenon, everolim, irinotekan, halofantrin, levacetylmethadol, lovastatin, mizolastin, nisoldipin, perorální midazolam, pimozid, sertindol, simvastatin, terfenadinu, triazolam a jiné. Protože účinná látka přípravku Nizoral cena ketokonazol vzájemně působí s mnoha léčivými přípravky, vždy informujte lékaře nebo lékárníka o všech léčích, které užíváte nebo jste užívali v nedávné době.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete užívat tablety Nizoral pro léčbu onemocnění vyvolaných kožními plísněmi a kvasinkami a poraďte se s lékařem.

U nás se dá koupit léky na erektilní dysfunkci bez lékařského předpisu: CialisViagra bez předpisuLevitra original a generická léčiva za dostupné ceny jako vardenafil, sildenafil a tadalafil Cialis cena.

Ohlasy našich zákazníků

Super

Svědění a šupinatění zmizelo po jednom dni používání této léčby. S tímto lékem jsem velmi spokojen. Jen doufám, že se můj stav proti tomu nestane imunní, jako tomu bylo u všech ostatních volně prodejných léků, které jsem použil.

Viktor

14 12 2021

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů