icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Zyban (Bupropion) Cena

Zyban genericky
Zyban genericky

Název produktu Zyban

Dostupnost Skladem

Stručná informace

Terapeutická indikace: nikotinová závislost
Účinná látka: bupropion
Síla: 150 mg
Léková forma: potahovaná tableta
Doporučená délka kůry: 1 měsíc

Generický Zyban cena v online lékárně: 1ks x 150mg – 1,70€

Zyban

Dosage: 120mg

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Zyban 120mg 30 Kč 62.48 Kč 1874.27
buy_click_icon buy_icon
Zyban 120mg 60 Kč 50.51 Kč 3030.36
buy_click_icon buy_icon
Zyban 120mg 90 Kč 45.69 Kč 4112.09
buy_click_icon buy_icon
Zyban 120mg 120 Kč 41.89 Kč 5027.34
buy_click_icon buy_icon
Zyban 120mg 150 Kč 40.29 Kč 6043.63
buy_click_icon buy_icon

Zyban

Dosage: 150mg

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Zyban 150mg 180 Kč 30.74 Kč 5533.56
buy_click_icon buy_icon
Zyban 150mg 270 Kč 29.94 Kč 8083.92
buy_click_icon buy_icon
Zyban genericky

Léčivý přípravek Zyban (bupropion) je určen k tomu, aby se pomohl kuřákům zbavit zlozvyku – kouření. Tento lék byl vyvinut jako prostředek ke zmírnění utrpění kuřáka při odvykání cigaret a závislosti na nikotinu.

Co odlišuje lék bupropion od jiných léků proti kouření? Bupropion je antidepresivem, který byl speciálně vytvořen s jením cílem – zaměření účinku na psychickou stránku závislosti na nikotinu. Lék je schopný zabránit nebo alespoň zmírnit abstinenční příznaky a udělat tak, aby kuřák se odnaučil kouřit. V naší online lékárně je k prodeji generický přípravek Zyban bez receptu s účinnou látkou bupropion za dostupné ceny – účinný způsob, jak přestat kouřit.

Lék k odvykání kouření generický Zyban bupropion koupit

Online lékárna nabízí ke koupi jeden z nejúčinnějších přípravků proti kouření Zyban generikum. Aktivní substance generického přípravku je bupropion hydrochlorid, pomocí kterého se řeší dva problémy. Za prvé bupropion je známý po celém světe jako účinné antidepresivum. Za druhé ovlivňující mozek bupropion má vliv na neurotransmitery obsažené v neuronech a vysílá mezi nimi nervové impulsy.

Koupit Zyban v ČR

Během přenosu impulsů neurotransmitery se uvolňují z nervových buněk, a po vysílání impulsů jsou zase absorbovány nervovými buňkami. V tom spočívá hlavní rozdíl léku Zyban bupropion od jiných přípravků k odvykání kouření obsahujících nikotin, které jsou určeny k udržování obvykle hladiny nikonitu v kuřákově krvi.

Zyban snižuje abstinenční příznaky z nedostatku nikotinu, a to jsou nervozita, podrážděnost, úzkost apod. Pomáhá snížit riziko srdečních a plicních onemocnění a rakoviny.

Dávkování a způsob podání

Lék k odvykání kouření generický Zyban bupropion se užívá perorálně 1 tableta dvakrát denně. Pokud pacient má problémy s žaludkem, tablety se užívají s jídlem. Při problémech se spánkem neužívejte přípravek ve večerních hodinách. Tableta se polyká celá, bez rozkousání.

Zahájení léčby přípravkem Zyban se začíná jeden týden před dnem, když se rozhodnete s kouřením definitivně přestat. To se děla za účelem získání dostatečného množství léčiva v krvi.

Nežádoucí účinky

Aby se zabránilo nepříjemným pocitům během léčby závislosti na nikotinu lékem Zyban bupropion, je žádoucí se poradit s lékařem. U nás můžete koupit bupropion, který Vám pomůže přestat kouřit bez receptu za rozumné ceny.

Každý člověk reaguje na tento lék různě. U některých se mohou objevit problémy se spánkem a sucho v ústech. Lék může způsobit průjem, zácpu, ospalost, nevolnost, únava, zvýšené pocení, rozmazané vidění. Kromě toho může tento lék způsobit alergickou reakci s příznaky, jako jsou problémy s dýcháním, svědění, vyrážka, závratě, otoky. Vždy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat bupropion.

Mimochodem kouření je tím největším zabijákem mužské potence. Ve vědeckém časopise Jornal of Urology byla zveřejněna studie, která ukázala, že složky tabákového kouře poškozují artérie a tím zvyšují pravděpodobnost výskytu impotence neboli erektilní dysfunkce. Ze stránek internetové lékárny Ceskarna můžete se dozvědět více o těchto lécích a jejich cenách: Cialis bez předpisuLevitra original, originální a generická Viagra levně nebo nebo aspoň levněji než v kamenných lékárnách, Cialis cena.

Důležité informace o přípravku Zyban (Bupropion)

Účinná látka
Zyban (bupropion) je lék na předpis, který pomáhá přestat kouřit. Zyban neobsahuje nikotin a nezpůsobuje závislost. Není přesně známo, jak pomáhá člověku přestat kouřit, ale pravděpodobně způsobuje, že mozek uvolňuje více dopaminu, který pomáhá zmírnit abstinenční příznaky nikotinu.
Efekt
Snadno se používá. Jedná se o tablety, které se užívají jednou nebo dvakrát denně. Zyban snižuje touhu po kouření, zmírňuje odvykání nikotinu a zabraňuje chuti po kouření. Neobsahuje nikotin, což může být pro některé lidi důležité. Může pomoci při hubnutí.
Nežádoucí účinky
Nežádoucí účinky přípravku Zyban mohou během několika týdnů vymizet, jak se vaše tělo přizpůsobí. Nejčastější nežádoucí účinky jsou: zácpa, závratě, ospalost, nervozita, sucho v ústech, změny chuti jídla, bolesti hlavy.
Informace o přípravku Bupropion

Molární hmotnost: 239,74 g/mol

Číslo CAS: 34841-39-9

Poločas rozpadu: 12-30 hodin

Molekulární vzorec: C13H18ClNO

PubChem CID: 444

Léková forma

150 mg potahované tablety

Indikace
  • Pro odvykání kouření.
  • Deprese.
  • ADHD.

Ohlasy našich zákazníků

Přestal jsem kouřit

Po vyzkoušení všeho, co jsem našel, a po více než 40 letech kouření mi můj praktický lékař pomohl a předepsal Zyban. Nyní, o 11 let později, jsem tak vděčný po všech svých neúspěšných pokusech s každým druhem pomoci při odvykání, který jsem našel. Změnilo mi to život.

Zbyněk

14 12 2021

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů