icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Priligy Cena

Priligy Dapoxetin bez předpisu
Priligy Dapoxetin bez předpisu

Název produktu Priligy Dapoxetin

Dostupnost Skladem

Stručná informace

Terapeutická indikace: předčasná ejakulace
Účinná látka: Dapoxetin
Název: Priligy
Síla: 60 mg
Léková forma: potahovaná tableta
Doba trvání účinku: 4-6 hodin
Nástup účinku: 1 hodina po aplikaci

Priligy Dapoxetin cena v online lékárně: 1ks x 60mg – 9,31€

Priligy Dapoxetin

Dosage: 6060mg

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Priligy Dapoxetin 6060mg 10 Kč 109.14 Kč 1091.36
buy_click_icon buy_icon

Priligy Dapoxetin

Dosage: 60mg

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Priligy Dapoxetin 60mg 20 Kč 88.58 Kč 1771.54
buy_click_icon buy_icon
Priligy Dapoxetin 60mg 30 Kč 81.46 Kč 2443.77
buy_click_icon buy_icon
Priligy Dapoxetin 60mg 60 Kč 69.91 Kč 4194.62
buy_click_icon buy_icon
Priligy Dapoxetin 60mg 90 Kč 67.63 Kč 6086.94
buy_click_icon buy_icon
Priligy Dapoxetin 60mg 120 Kč 65.16 Kč 7819.74
buy_click_icon buy_icon
Priligy Dapoxetin 60mg 180 Kč 62.98 Kč 11337.07
buy_click_icon buy_icon
Priligy Dapoxetin bez předpisu

Mnoho současných mužů ví z vlastních zkušenosti kolik nepříjemných zážitků, těžkých komplexů a problémů ve vztazích s sebou přínaší taková sexuální dysfunkce jako předčasná ejakulace. V dnešní době předčasný výron trapí velký počet mužů a tento počet neustále roste. Lék na předčasnou ejakulaci byl vyvinut před více než deseti let, jedná se o léčivou látku dapoxetine (dapoxetin), která je také známa jako přípravek Priligy. Tento lék spolehlivě překonává předčasnou ejakulaci a zaručuje uspokojivý sex, což přineslo mu bleskovou popularitu po celém světě. Priligy dapoxetine cena v české lékárně.

Kromě léku Priligy Dapoxetine určeného k léčbě předčasného výronu semene, máme širokou nabídku přípravku ke zlepšení erekce, které můžete koupit bez předpisu. Ceskárna je internetovou lékárnou, kde koupit Viagru je jednoduché jak facka! Cialis prodej s účinnou látkou tadalafil, generická Levitra a originál na erekci.

Koupit Priligy Dapoxetin v ČR

Nabízíme ke koupi nejpopulárnější přípravek na předčasnou ejakulaci Priligy dapoxetine založený na látce dapoxetin hydrochlorid 60 mg. Generikum je úplný analog Priligy značkového se stejným chemickým složením a dalšími parametry. Priligy dapoxetine prodej bez receptu v online lékárně ČR – objednaný medikament vám zašleme zcela diskrétně v neutrálním balení.

Jaký je mechanismus účinku Dapoxetin?

Lék na předčasnou ejakulaci Priligy Dapoxetine patří ke skupině léčiv SSRI, krátkodobě působící selektivní inhibitor zpětného vychytávání serotoninu. Inhibitor SSRI zadržuje ejakulaci pomocí dočasného blokování receptorů v mozku odpovědné za výron semene.

Koupit Priligy Dapoxetine - tehto lék pomáhá eliminovat problém s malou výdrží při sexu u mužů. V důsledku klinických studií tento lék na předčasnou ejakulaci ukázal vysoké výsledky v prodloužení délky sexu a léčby předšasného výronu semene.

Jak se dapoxetin užívá?

Přípravek se užívá cca 40-60 minut před pohlavním stykem v dávce 60mg nebo jedna pilulka. Tato dávka prodloužuje milování 2 až 3 krát. Tento lék je vhodný pro pacienty, kteří trpí předčasnou ejakulaci způsobenou vytíženým prácovním režimem, emočními poruchami a jinými psychickými dysfunkcemi.

Kontraindikace

  • muži maldší 18 let a starší 65 let;
  • užívání drogových látek;
  • epilepsie a Parkinsonova choroba;
  • renální insuficience;
  • akutní a chronické srdeční selhání II - IV stupeň;
  • atrioventrikulární blokáda II — III stupeň;
  • srdeční onemocnění;
  • současně s některými léky, jako jsou nitráty, inhibitory monoaminooxidázy, antidepresiva, thioridazin, ritonavir, lithia, imidazoly, saquinaviru, tramadolem, léky proti schizofrenii, bipolárních poruch, migrény, antibiotika,

Poraďte se s lékařem dříve, než začnete léčivý přípravek na předčasnou ejakulaci Priligy Dapoxetine cena užívat.

Jedním z účinných řešení erektilní dysfunkce je léčba speciálními léky jako sildenafil citrát. Podívejte se na ceny populárních produktů: sildenafil cena (značka Viagra), vardenafil cena (Levitra), Kamagra cena v lékárně (generikum Viagry).

Priligy recenze a zkušenosti

Zkušenosti s přípravkem na oddálení ejakulace dapoxetine mají tisíce mužů z celého světa a ochotně v diskusích na netu sdělují Priligy recenze a zkušenosti. Některé hodnocení, komentáře a stručné Priligy recenze umístíme hned zde.

Dann (29): Dapoxetin hodnotím jako výborný lék, účinek je překvapující. Opravdu umožňuje převzít kontrolu nad ejakulaci. Nežádoucí účinky nemám žádné. Dapoxetin je prostě zázrak, který mě zbavil problému s rychlým uděláním

Marcel (34): Užívám Priligy výhradně, abych se pojistil proti moc rychlému nástupu orgasmu. Ještě nikdy mě nezklamal. Pokud by bylo možné kombinovat dapoxetin s alkoholem, ten by lék byl neocenitelný

Katrinka (28): Tento přípravek nám velice pomohl vyřešit problém s předčasnou ejakulaci u mého přítele (pokaždé se udělával asi za 5 minut, takže sex na nic...) Vyzkoušel různé znecitlivující gely na penis, speciální kondomy slibující prodloužení sexu, ale nic mu nefungovalo. Priligy nás překvapil, protože fakt funguje, poznali jsme změny!

Certifikovaný dapoxetine lze zakoupit v lékárně autorizovaného prodejce na našich internetových stránkách. To vám umožní ušetřit peníze a pořídit si opravdu kvalitní lék, který pomůže v léčbě předčasného výronu semene.

Ohlasy našich zákazníků

Vřele doporučuji Priligy

Priligy je lék používaný k léčbě předčasné ejakulace u mužů. Dapoxetin je účinnou látkou Priligy a působí tak, že inhibuje transportér serotoninu a zvyšuje účinek. A v důsledku toho podporuje ejakulační zpoždění. Moc mi to pomohlo v posteli. Vřele doporučuji.

Michal

10 09 2022

Líbí se mi efekt

Použil jsem to poté, co jsem měl nového partnera a první vstyk trval několik sekund! Koupil jsem si 60 mg a použil půl tablety, ze začátku se mi udělalo trochu špatně, ale zvládl jsem to a dokázal vydržet rozumnou dobu, ale s předehrou a pozicemi. Čím více jsem ho používal, tím lépe to bylo a nedávno jsem použil jednu celou tabletu a zážitek od konce do konce trval hodinu.

Jozef

15 07 2022

Vřele doporučuju

Jako 50 ročný jsem měl problém s předčasnou ejakulaci, a má žena nebyla vůbec spokojená. Začal jsem užívat Priligy Dapoxetine a uviděl jsem zlepšení hodně rychle. Moje žena je teď spokojená a uviděli jsme zlepšení v našem vztahu. Vřele doporučuju.

Filip

12 11 2021

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů