icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Recenze

Priligy recenze a zkušenosti

Hodnocení zákazníků
5/5
90%
by doporučilo
svým
známým
SDĚLTE NÁM
Váš názor
tell us
Vřele doporučuji Priligy
25 4

Priligy je lék používaný k léčbě předčasné ejakulace u mužů. Dapoxetin je účinnou látkou Priligy a působí tak, že inhibuje transportér serotoninu a zvyšuje účinek. A v důsledku toho podporuje ejakulační zpoždění. Moc mi to pomohlo v posteli. Vřele doporučuji.

alt_ico_user by Michal
2022-09-10
Líbí se mi efekt
14 5

Použil jsem to poté, co jsem měl nového partnera a první vstyk trval několik sekund! Koupil jsem si 60 mg a použil půl tablety, ze začátku se mi udělalo trochu špatně, ale zvládl jsem to a dokázal vydržet rozumnou dobu, ale s předehrou a pozicemi. Čím více jsem ho používal, tím lépe to bylo a nedávno jsem použil jednu celou tabletu a zážitek od konce do konce trval hodinu.

alt_ico_user by Jozef
2022-07-15
Vřele doporučuju
19 3

Jako 50 ročný jsem měl problém s předčasnou ejakulaci, a má žena nebyla vůbec spokojená. Začal jsem užívat Priligy Dapoxetine a uviděl jsem zlepšení hodně rychle. Moje žena je teď spokojená a uviděli jsme zlepšení v našem vztahu. Vřele doporučuju.

alt_ico_user by Filip
2021-11-12
Napsat recenzi

Hodnocení:

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů