icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Adipex Prodej

9023
9023

Název produktu Adipex

Dostupnost Skladem

Stručná informace

Terapeutická indikace: obezita
Účinná látka: Phentermine
Název: Adipex
Síla: 75mg
Léková forma: tobolka

Výhodná cena Adipex se slevou 11% na Ceskarna

Adipex

Dosage: 75

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Adipex 75 30 Kč 199.70 Kč 5990.94
buy_click_icon buy_icon
Adipex 75 60 Kč 149.57 Kč 8974.38
buy_click_icon buy_icon
Adipex 75 90 Kč 132.86 Kč 11957.82
buy_click_icon buy_icon
Adipex 75 120 Kč 124.51 Kč 14941.26
buy_click_icon buy_icon
Adipex 75 180 Kč 116.02 Kč 20884.08
buy_click_icon buy_icon
9023

Co je Adipex

Adipex jsou měkké tobolky s řízeným uvolňováním, které patří do skupiny léků zvaných anorektika, čili léky na potlačení chuti k jídlu. Adipex obsahuje účinnou látku fenterminu, a právě její účinky byly důvodem, proč byl přípravek zakázán. Látka totiž zvyšovala riziko kardiovaskulárních příhod.

Adipex léčivo se užívá k léčbě:

Obezity

Přípravek tlumil nadměrnou chuť k jídlu a potlačoval pocit hladu, čímž měl usnadnit dodržování diety.

Nastartuje hubnutí a napomáhá při udržení tělesné hmotnosti. Správným stravováním a dodržováním pitného režimu zvyšujete jeho účinek. Je určen k podpůrné léčbě při dietě u pacientů s obezitou a body mass indexem (BMI) 30.

Dávkování:

Užívá se 1 tableta denně před snídaní nebo 2 hodiny po snídani po dobu 4-8 týdnů (maximálně 3 měsíce). Tabletky se užívají celé a je třeba je zapít dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek se neužívá večer, protože léčiva látka může způsobit nervozitu a nespavost. Neužívejte lék častěji, nebo ve vyšších dávkách, než je předepsáno, protože to může vést k závislosti.

Kontraindikace

  • jste přecitlivělý(á) na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku přípravku,
  • máte plicní arteriální hypertenzi (onemocnění dýchacích cest postihující cévy v plicích),
  • máte velmi vysoký krevní tlak,
  • v současné době nebo v minulosti jste měl(a) onemocnění srdce, cév nebo mozku,
  • máte zvýšenou funkci štítné žlázy, feochromocytom (nádor dřeně nadledvin), glaukom (zelený zákal), onemocnění ledvin,
  • v současné době nebo v minulosti jste prodělal(a) duševní onemocnění, včetně anorexie a deprese,
  • máte sklon k zneužívání látek nebo nadměrně požíváte alkohol,
  • jste stará osoba nebo naopak chcete podávat přípravek dítěti do 12 let.

Adipex retard se nesmí užívat současně s jinými léky potlačujícími chuť k jídlu. Neužívejte přípravek s inhibitory MAO (některé léky proti depresím), ani 14 dní po ukončení jejich užívání.

Interakce s jinými léčivy

Účinky Adipexu a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat.  Váš lékař by proto měl být informován o všech lécích, které v současné době užíváte, a to na lékařský předpis i bez něj.  Než začnete současně s užíváním Adipexu retard užívat nějaký volně prodejný lék, poračte se se svým ošetřujícím lékařem. 

Některé volně prodejné léky, které jsou určeny k léčbě kašle, nachlazení, chřipky nebo průduškového astmatu, mohou zvyšovat nežádoucí účinky přípravku Adipex.  Účinek Adipexu je zvyšován současně užívanými přípravky, které povzbuzují mozkovou činnost, alkoholem a kofeinem.  Mnoho léků, které se užívají k léčbě deprese nebo jiných psychiatrických onemocnění, snižuje účinek Adipexu. 

Adipex se nesmí užívat současně s jinými léky potlačujícími chuť k jídlu.  Neužívejte přípravek s inhibitory MAO (některé léky proti depresím), ani 14 dní po ukončení jejich užívání.  Adipex snižuje účinek přípravků používaných k léčbě vysokého krevního tlaku. 

Před chirurgickým zákrokem upozorněte lékaře, že užíváte Adipex, protože při použití inhalačních anestetik (léky určené k narkóze) se mohou objevit nepravidelnosti tepu.

Adipex-75

Novinka na trhu! Adipex-75. Jeden z nejúčinnějších léků na hubnutí opět dostupný na Slovensku od americké firmy Abbott Laboratories. Obsahuje stejnou účinnou látku jako Adipex retard. Léčivou látkou je Phenterminum resinatum. Jedna kapsle obsahuje 75mg Phenterminum resinatum.

Adipex czechy bez receptu

Koupit Adipex v České republice aktuálně není možné bez lékařského předpisu. Bez lékařského předpisu je možné koupit Adipex pouze přes internetové obchody nebo na černém trhu.

Jestliže jste užil(a) více Adipexu retard, než jste měl(a):

Jestliže jste užil(a) více tobolek, nebo přípravek požilo dítě, vyhledejte ihned lékaře. Předávkování se projevuje neklidem, zvracením, horečkou, třesem, halucinacemi, poruchami srdečního rytmu a dýchání, křečemi i bezvědomím.

Jestliže jste zapomněl(a) užít Adipex:

Nezdvojujte následující dávky, abyste doplnil(a) vynechanou dávku.

Užívání s jídlem a pitím: Během léčby tímto přípravkem nepijte alkoholické nápoje.

Těhotenství: Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Adipex se nesmí užívat v první třetině těhotenství. Pouze ze zvlášť závažných důvodů užívají přípravek ženy v druhé a třetí třetině těhotenství. Jestliže při užívání tohoto přípravku dojde k otěhotnění, poraďte se ihned s lékařem.

Kojení: Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Adipex nesmí užívat kojící ženy.

Můžete se také podívat na léky, jako jsou Alli OrlistatXenical OrlistatLida Daidaihua.

Důležitá fakta o Adipexu

Obecné informace o Adipexu
Fentermin (Adipex) je sympatomimetikum, které pomáhá potlačovat chuť k jídlu. Fentermin vykazuje stejnou aktivitu, pokud jde o úbytek hmotnosti, jak při nepřetržitém denním užívání, tak při podávání v krátkých kurzech.
Efekt
Fentermin se doporučuje užívat pouze krátkodobě. Léčba fenterminem je přísně omezena a je předepisována pacientům s indexem tělesné hmotnosti (BMI) > 30 kg/m2 nebo pacientům s BMI > 27 kg/m2, kteří mají rizikové faktory. Nejčastějšími nežádoucími účinky fenterminu jsou nervozita, sucho v ústech, zácpa a hypertenze.
Administrativa
Užívejte perorálně 30 minut před jídlem.
Informace o Fenterminu

Molární hmotnost: 149.237 g·mol−1

Kód ATCvet: A08AA01

Vzorec: C10H15N

Dostupnost: na lékařský předpis

Léková forma

75 mg potahované tablety

Indikace

prášky na hubnutí

Ohlasy našich zákazníků

Tato pilulka je pro mě velkou motivací

Už druhý den beru Adipex. Cítím se skvěle a jen tak pro zábavu jsem se rozhodl vážit a první den jsem zhubl 1.5 kila. Připouštím, že jsem jen čůral,pravděpodobně to bylo kvůli té vodě,kterou jsem vypil. Ale zůstal jsem u svého jídelníčku a daří se mi skvěle. Tato pilulka je pro mě velkou motivací.

Luděk Kopecký

24 01 2022

dobře

Adipex beru od února 2009. Je mi 41 let, 176cm žena. Když jsem začala užívat Adipex, vážila jsem 86 kilo. V srpnu jsem vážila 68 kilo, což byl můj původní cíl. Nyní vážím 64 kilo a cítím se skvěle!

Lucie

14 12 2021

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů