icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Prodej Xanax 1mg

xanax cena bez receptu
xanax cena bez receptu

Název produktu Xanax

Dostupnost Není Dostupný

Stručná informace

Název: Xanax
Terapeutická indikace: nespavosti, poruch spánku
Účinná látka: Alprazolam
Síla: 1mg, 2mg
Třída drog: Benzodiazepiny
Léková forma: potahovaná tableta

prodej Xanax za velmi přijatelnou cenu

Brzy dostupný

Chcete, abychom vás upozornili, až bude zboží k dispozici? Zadejte svou e-mailovou adresu a my upozorníme vás, až dorazí.
Alternativní Produkty

Xanax

Dosage: 1

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Xanax 1 30 Kč 141.15 Kč 4234.56
Xanax 1 60 Kč 103.46 Kč 6207.48
Xanax 1 90 Kč 87.15 Kč 7843.56
Xanax 1 120 Kč 79.80 Kč 9575.88
Xanax 1 180 Kč 67.23 Kč 12102.18
Xanax 1 270 Kč 59.53 Kč 16072.08
Xanax 1 360 Kč 55.00 Kč 19801.38
xanax cena bez receptu

Co je Xanax?

Xanax je lék na předpis používaný k léčbě příznaků úzkosti, panické poruchy a úzkosti spojené s depresí. Xanax lze užívat samostatně nebo s jinými léky. Xanax patří do třídy léků nazývaných léky proti úzkosti, anxiolytika, benzodiazepiny. Hlavní složka Xanaxu je Alprazolam. Alprazolam se používá k léčbě úzkostných a panických poruch. Patří do třídy léků nazývaných benzodiazepiny, které působí na mozek a nervy (centrální nervový systém) a mají uklidňující účinek. Funguje tak, že zvyšuje účinky určité přirozené chemické látky v těle (GABA). Xanax se dá koupit jako tableta na polykání.

Jak se cítíte, když užíváte Xanax? Mnoho lidí, kteří užívají Xanax na spani rekreačně nebo bez lékařského předpisu, popisuje tento pocit jako sedativní nebo uklidňující. Na rozdíl od některých drog, jako je kokain, které vyvolávají „povznesený“ nebo euforický pocit, uživatelé Xanaxu bez předpisu popisují, že se cítí uvolněnější, tišší a unavenější.

Dávkování a způsob podání

Doporučená počáteční perorální dávka přípravku XANAX pro akutní léčbu pacientů s GAD je 0,25 mg až 0,5 mg podávaná třikrát denně. V závislosti na reakci může být dávkování upravováno v intervalech každé 3 až 4 dny. Maximální doporučená dávka je 4 mg denně (v rozdělených dávkách). Používejte nejnižší možnou účinnou dávku a často zvažujte potřebu pokračování v léčbě. Užívejte Xanax bez předpisu podle pokynů svého lékaře. Pokud se použije jinak, než je předepsáno, mohou se objevit závažné nežádoucí účinky, které mohou být dokonce smrtelné.

Co se stane, když vynechám dávku? Užijte lék co nejdříve, ale vynechejte vynechanou dávku, pokud je téměř čas na další dávku. Neužívejte dvě dávky najednou.

Co se stane, když se předávkuji? Vyhledejte pohotovostní lékařskou pomoc nebo zavolejte na linku Poison Help na čísle 1-800-222-1222. Předávkování alprazolamem může být smrtelné, pokud jej užijete s alkoholem, opioidy nebo jinými léky, které způsobují ospalost nebo zpomalují dýchání. Příznaky předávkování mohou zahrnovat těžkou ospalost, zmatenost, nezřetelnou řeč, svalovou slabost, ztrátu rovnováhy nebo koordinace, pocit točení hlavy, pomalý srdeční tep, slabé nebo mělké dýchání, mdloby nebo kóma.

Jaké jsou výhody léku Xanax?

Xanax může být prospěšný pro lidi s úzkostnými nebo panickými poruchami. Generalizovaná úzkostná porucha je charakterizována nadměrnou nebo neopodstatněnou úzkostí a obavami po dobu nejméně šesti měsíců. Panická porucha je popsána opakujícími se neočekávanými obdobími intenzivního strachu, také známými jako záchvaty paniky.

Pokud máte poruchu duševního zdraví s úzkostnou složkou, je pravděpodobné, že jste příliš obeznámeni s panickým pocitem, který se prostě nemůžete zbavit. Může to mít pocit, jako by váš mozek jen uháněl, sledoval každou zbloudilou myšlenku a bránil vám se uklidnit. Možná je váš spánek narušený. Možná se sociální interakce zdají být obzvláště obtížné.

Xanax - Kontraindikace

Xanax je kontraindikován u pacientů: se známou přecitlivělostí na alprazolam nebo jiné benzodiazepiny. Byl hlášen angioedém. užívání silných inhibitorů cytochromu P450 3A (CYP3A) (např. ketokonazol, itrakonazol), kromě ritonaviru.

Následující stavy jsou u tohoto léku kontraindikovány. Poraďte se se svým lékařem, pokud máte některý z následujících stavů: Podmínky:

 • Nadváha
 • Sebevražedné myšlenky
 • Intoxikace alkoholem
 • Zneužívání drog
 • Deprese
 • Glaukom
 • Astma
 • Snížená funkce plic
 • Problémy s játry
 • Snížená funkce ledvin
 • Spánková apnoe
 • Oslabený pacient
 • Těhotenství
 • Pacient, který produkuje mléko a kojí
 • Kouření tabáku
 • Chronická obstrukční plicní nemoc.

Upozornění: Je velmi důležité, aby váš lékař kontroloval váš pokrok při pravidelných návštěvách, aby se ujistil, že tento lék funguje správně. Ke kontrole jakýchkoli nežádoucích účinků mohou být nutné testy krve a moči. Užívání tohoto léku během těhotenství může poškodit vaše nenarozené dítě. Používejte účinnou formu antikoncepce, abyste neotěhotněli. Pokud si myslíte, že jste otěhotněla během užívání léku, okamžitě to sdělte svému lékaři.

Xanax - vedlejší účinky

Může se objevit ospalost, závratě, zvýšená tvorba slin nebo změna sexuální touhy/schopnosti. Pokud kterýkoli z těchto účinků přetrvává nebo se zhorší, informujte neprodleně svého lékaře nebo lékárníka.

Abyste minimalizovali závratě a točení hlavy, vstávejte pomalu, když vstáváte ze sedu nebo lehu.

Pamatujte, že Váš lékař Vám tento lék předepsal, protože usoudil, že přínos pro Vás je větší než riziko nežádoucích účinků. Mnoho lidí užívajících tento lék nemá závažné vedlejší účinky.

Okamžitě informujte svého lékaře, pokud se objeví některý z těchto nepravděpodobných, ale závažných nežádoucích účinků: změny duševní/nálady (jako jsou halucinace, myšlenky na sebevraždu), potíže s mluvením, ztráta koordinace, potíže s chůzí, problémy s pamětí.

Můžete také zkontrolovat další léky na uklidnění:

Diazepam (Valium Generický)

Klonopin Generický

Ativan Generický

Literatura

Příbalový leták - https://zdravi.euro.cz/leky/xanax-pribalovy-letak/

Souhrnné informace - https://nonstop-lekarna.cz/xanax-1-mg-7516/souhrn-udaju

Informace - https://www.psychoweb.cz/leky-a-letaky/xanax-pribalovy-letak-ucinky-nezadouci-ucinky-davkovani/

Podobné produkty

Můžete se také podívat na jiné léky na uklidnění, například Ativan, Clonazepam nebo Valium. Každý z těchto léků pokrývá jinou škálu příznaků. Podrobné informace o těchto léčivých přípravcích najdete na stránce produktu.

Ohlasy našich zákazníků

Xanax byla moje spása

Tohle je jedna z mála léčiv, které můžu brát, protože jsem bipolární. Panická porucha je běžná u bipolárníků a mnozí nemohou užívat Lexapro atd. To mi zachránilo život. Určitě jsem na tom závislá. Je to lepší než alternativa.

Jakub

15 07 2022

úžasně

To je jediný lék, který udrží moji generalizovanou úzkostnou poruchu a panickou poruchu pod kontrolou. Předepsal mi to můj lékař, když mi bylo asi 20 let a užívám to až do současnosti. Nemohl jsem bez toho jít. Opravdu to změnilo můj život k lepšímu.

Aleš Král

09 01 2022

Mohu s tím být lepší mámou a manželkou.

Poslední dobou opravdu trpím záchvaty paniky a nemohu dýchat a můj hrudník je cítit jako by šel explodovat. Můj doktor mi předepsal 0,5 mg, 1 denně, ale někdy musím brát víc než 1 denně, ale dělá to zázraky. Mohu s tím být lepší mámou a manželkou.

Barbora

14 12 2021

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů