icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Recenze

Generická Viagra zkušenosti a recenze

Hodnocení zákazníků
4.9/5
90%
by doporučilo
svým
známým
SDĚLTE NÁM
Váš názor
tell us
Dobrý lék
35 7

Erekce byly méně pevné a občas se úplně ztratily. Vzal jsem si předepsanou dávku (60 mg) a fungovala báječně asi 45 minut. Jak řekli jiní, stále potřebujete jen dobrou předehru a být zapnutý a tak dále, ale vrátilo mě to zpět k tomu, jak jsem se cítil perfektně. Menší pálení žáhy druhý den, nic velkého.

alt_ico_user by Dušan
2022-05-24
Cítím se opět skvěle
19 2

Je mi 38 let, jsem ženatý 12 let. Všiml jsem si, že nejsem schopen udržet svůj penis tvrdý, hodně by to překáželo. Mluvil jsem s mým lékařem, jednou jsem zkusil Viagru, a fungovalo to opravdu dobře, bez vedlejších účinků. Nyní si beru téměř každou noc jednu tabletu. Dokážeme si jeden druhého užívat mnohem déle než předtím a jít na druhé a třetí kolo je také skvělý bonus.

alt_ico_user by Vítězslav
2022-05-16
Super
10 3

Je mi 63 let, jsem veterán s některými zdravotními problémy, které způsobují určité problémy kvůli bolesti. Bolest je tak rušivá, že jsem nebyl schopen dosáhnout a udržet erekci. Lékař mi doporučil Generická Viagru 100 mg. Dokud stále pociťuji bolest, mohu si užívat, a moje milující žena je velmi šťastná. Bylo to skutečné požehnání.

alt_ico_user by Marek
2021-12-14
Myslím, že se nám výsledky budou líbit
26 6

Koupil jsem si generickou viagru a vzal jsem ji na lačný žaludek. Navrhl jsem své ženě, abychom si dali rychlovku. S trochou předehry můj penis ztvrdl a poté, co do ní vstoupil, byla ohromena mou tvrdostí. Wow, dokonce jsem byl připraven i na druhé kolo. Myslím, že se nám výsledky budou líbit.

alt_ico_user by Marcel
2021-11-12
Napsat recenzi

Hodnocení:

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů