icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Recenze

Valium zkusenosti a recenze

Hodnocení zákazníků
4.9/5
90%
by doporučilo
svým
známým
SDĚLTE NÁM
Váš názor
tell us
Valium je pro mě jako spasitel
15 6

Valium beru už asi 6 měsíců a každý den děkuji Bohu. Dostal jsem mnoho různých léků na pomoc s bolestí, úzkostí a velmi špatnými nočními můrami. Tento lék pomohl se všemi těmito a několika vedlejšími účinky. Doufám, že vám to bylo užitečné. Vím, že to bylo pro mě.

alt_ico_user by Emil
2022-07-15
Vše je v pořádku
19 1

Tohle je nejlepší lék proti úzkosti, jaký existuje. Nezpůsobí vám větší úzkost, pokud si další dávku neužijete kvůli delší přestávcepřes den. Například Xanax a Ativan mají krátký účinek,takže se za pár hodin cítíte hrozně. Držte se starého dobrého Diazepamu na úzkost. Odporučuju.

alt_ico_user by Robert
2022-02-27
dobrý lék
11 4

Na úzkost používám Valium, velmi nízkou dávku půl pilulky, jen když je potřeba. 15 tablet Valium mi vydrží v průměru 3 měsíce, protože je beru pouze při záchvatech paniky. nejsem závislý. Když je Valium používáno správně, vaše úroveň tolerance zůstává stejná a nemáte žádné vedlejší účinky.

alt_ico_user by Pavel
2021-12-14
Napsat recenzi

Hodnocení:

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů