icon_covid

Vývoj situace spjaté s nákazou covid-19 nemá zásadní dopad na činnosti francouzského farmaceutického sektoru, nicméně v závislosti na regionu může dojít k mírnému zpoždění dodávky.

Kontakt

close_call_us

Zavolejte nám

phone_call_us phones_call_us

Jsme vám k službám

Recenze

Vardenafil zkusenosti a recenze

Hodnocení zákazníků
4.9/5
90%
by doporučilo
svým
známým
SDĚLTE NÁM
Váš názor
tell us
Skvělý lék
20 7

Levitru beru asi 8 let. Funguje velmi dobře, zvláště když ji beru na lačný žaludek. Velmi spolehlivý lék – vždy jsem byl schopen mít sex po hodině čekání. Vedlejší účinek byl u mě ucpaný nos ale nic jiného o co byste se měli strachovat.

alt_ico_user by Václav
2022-05-24
Velmi dobrá droga
35 1

Začal jsem s 20 mg, ale fungovalo to příliš dobře. Nyní beru 10 mg (snížením svých 20 na polovinu). Čas, který si nechám před sexem, je 30–45 minut. Na tohle jen tak nezapomenu, je to skvělé. Viagra mi nic neudělala, ale slyšel jsem o ní dobré věci. Je mi 63 a beru Levitru 2-4x týdně.

alt_ico_user by Vratislav
2022-05-16
Jsem velmi potěšen
26 3

Musím uznat, že po 25 letech manželství už trochu ta jiskra vyprchala. Levitra zcela znovu nabila náš sexuální život. Nejen, že Levitra funguje skvěle fyzicky, ale také se mi zdá, že mi narůstají malé ďábelské rohy. Díky za skvělý lék. Není divu, že je tak populární.

alt_ico_user by Leoš
2021-12-14
Sex je teď úžasný!
11 1

Když mi bylo 53 let, všiml jsem si, že mám problémy s dobrou a tvrdou erekcí, abych mohl pohodlně proniknout do mé ženy. Sex je teď úžasný! A já teď vydržím díl, než má žena! Byla mi předepsána 20mg pilulka, ale 10 mg je pro mě lepší dávka a zmírňuje zarudnutí obličeje a mírnou bolest hlavy.

alt_ico_user by Vlastimír
2021-11-12
Napsat recenzi

Hodnocení:

Na naší webové stránce používáme soubory cookies, abychom zpříjemnili váš uživatelský zážitek Ochrana osobních údajů